CODEGA

O FIRMIE

Spółka Codega narodziła się w 2011 roku

TABLICE REKLAMOWE

Zapraszamy do wynajmu tablic reklamowych.

NIERUCHOMOŚCI

Na rynku nieruchomości działamy od 2005 roku.

KONTAKT

O FIRMIE

Spółka Codega narodziła się w 2011 roku z inicjatywy ludzi, którzy z obrotem nieruchomościami i reklamą mają do czynienia od ponad dwóch dekad. Wieloletnie doświadczenie w branży połączone ze świeżym spojrzeniem na rynek nieruchomości i mnóstwem nowych pomysłów szybko dało owoc w postaci cennych, długotrwałych relacji z wieloma klientami, opartych na partnerstwie i wzajemnym zaufaniu.

Nie boimy się wyzwań – chętnie bierzemy na swoje barki zlecenia o dużym stopniu skomplikowania. Utarte schematy nie sprawdzają się w naszej branży, dlatego nie wahamy się eksperymentować. Potrzeby każdego klienta rozpatrujemy indywidualnie, proponując mu niepowtarzalne, spersonalizowane rozwiązania. Kierujemy się przy tym wiedzą, rozsądkiem i umiejętnością dostrzegania możliwych szans i zagrożeń.

Jak się z nami współpracuje? Przede wszystkim efektywnie. Świadczymy usługi profesjonalnie i w zgodzie z polskim prawem. Przy opracowywaniu projektów często konsultujemy się z innymi wyspecjalizowanymi podmiotami, takimi jak kancelaria prawna, pracowania graficzna czy firma projektowo-architektoniczna. Wszystko po to, aby klient miał pewność, że przedstawione mu rozwiązania są w pełni bezpieczne, rzetelne i niezawodne.

Jeśli są Państwo zainteresowani kompleksową obsługą inwestycji, zapraszamy do kontaktu!